MODERNA HOLDING

 

moderna

Moderna to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, tworzący ponadczasowe, luksusowe nieruchomości. Firma jako Moderna działa na rynku od 2009 roku. Wcześniej założyciele firmy realizowali inwestycje budowlane na terenie Trójmiasta.

Z bogatych doświadczeń i zamiłowania do gdyńskiego stylu budownictwa powstała firma, która realizuje inwestycje funkcjonalne, ponadczasowe i unikalne.

NASZE MIEJSKIE KREACJE


Dla naszych inwestycji wybieramy najbardziej pożądane adresy w kraju. Trafnie wskazujemy lokalizacje o dużym potencjale rozwoju, które w perspektywie czasu zyskują na atrakcyjności. Każdy detal planujemy z szacunkiem dla historii miejsca i jego naturalnego otoczenia.


TAK TWORZYMY MIEJSCA DO SPEŁNIONEGO ŻYCIA. Z ODWAGĄ, ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I NIEPOSKROMIONĄ WYOBRAŹNIĄ.


WIERZYMY, ŻE BYCIE DEWELOPEREM TO NIE TYLKO BUDOWANIE. TO TWORZENIE NAJLEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI PRZEZ STAWIANIE SOBIE AMBITNYCH CELÓW.


Do realizacji inwestycji podchodzimy w sposób kompleksowy.
Dostarczamy nowoczesne usługi zapewniające pełen komfort użytkowania.

Moderna Concierge to kompleksowa obsługa wynajmu maksymalizująca zyski. Obejmuje profesjonalne przygotowanie apartamentu do wynajmu, selekcję najemców, konstruowanie umów i protokołów, obsługę marketingową oraz dbałość o czystość i stan techniczny apartamentów, dokonywanie opłat eksploatacyjnych oraz egzekwowanie płatności od najemców.

Moderna Design to usługa wykończenia apartamentu pod klucz zgodnie z oczekiwaniami przyszłych użytkowników. Obejmuje projekt aranżacji nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz pod indywidualne potrzeby i określony budżet, solidne wykończenie przez sprawdzone firmy partnerskie oraz pełen nadzór nad realizacją. W usłudze zawiera się również gwarancja obejmująca wszelkie zmiany aranżacyjne a także możliwość rozpoczęcia prac wykończeniowych i aranżacyjnych jeszcze w trakcie trwania budowy.